Внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік

НОВОЛАЗАРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Від   19 жовтня 2016  року     №    39                                                 8 чергова  сесія  7 –го скликання

с. Новолазарівка

Про внесення змін до сільського

бюджету  Новолазарівка сільської

ради на 2016 рік.

Відповідно до пункту 17 частини  першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України , Закону України  « Про Державний бюджет України на 2016 рік”,  заслухавши та обговоривши інформацію  головного бухгалтера сільської ради Гренюх І.А, щодо необхідності внесення змін до  сільського бюджету  Новолазарівської сільської ради  на 2016 рік, враховуючи пропозиції  постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів і у відповідності до частини першої пункту 23 статті 26 Закону України «  Про місцеве самоврядування в Україні » сільська  рада:

ВИРІШИЛА:

Взяти до відома інформацію  головного бухгалтера Новолазарівської сільської ради                                             Гренюх І.А. щодо необхідності внесення змін до сільського бюджету  на 2016 рік.

1. Внести зміни у видаткову частину по загальному фонду сільського бюджету

(додаток 1):

Збільшити бюджетні призначення  по :

-    КТКВК 010116 « Органи місцевого самоврядування « на суму 2759 гривень

-    КТКВК  100202 « Водопровідно – каналізаційне господарство » на суму 723 гривень.

-    КТКВК 100203 « Благоустрій міст сел селищ » у сумі 2500 гривень.

-    КТКВК 250380 «Інші субвенції » на суму 23238грн.

Зменшити бюджетні призначення  по:

- КТКВК 090501 « Організація та проведення громадських робіт » на суму 5002 гривень

- КТКВК 070101 « Дошкільні заклади освіти » на суму 6218 гривень

2. Затвердити уточнений обсяг видатків загального фонду сільського бюджету в сумі 955257грн. (додаток 2)

3. Затвердити уточнений обсяг міжбюджетних трансфертів до районного бюджету субвенція на виконання загально районних програм у сумі 143828 грн.(додаток3)

4.Затвердити загальний фонд сільського бюджету з дефіцитом у сумі 152390 грн.,джерелом покриття якого визначити:

- залучення вільного залишку бюджетних коштів на початок року(БКФБ 208100) у сумі 193390грн.

- кошти, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку( спеціального фонду) (БКФК 208400),- у сумі 41000грн(додаток 4).

1. . Додатки 1-4 є невід’ємною частиною цього рішення.

6.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

Сільський голова                                                          Р.Н.Сапожнікова